Strony internetowe

Nie bez przyczyny mówi się, że „jeśli nie ma cię w Internecie to tak jakbyś nie istniał”. Strona internetowa to współczesny odpowiednik wizytówki. Każda świadoma działalność powinna mieć na uwadze aktywność w sieci.

Musisz wiedzieć, że w dużej mierze to właśnie od wyglądu Twojej strony internetowej, jej szaty graficznej, funkcjonalności czy przejrzystości zależy w jaki sposób potencjalny klient postrzega Twoją firmę, a nawet czy zdecyduje się podjąć jakiekolwiek zaangażowanie (tj. decyzja zakupowa, uwaga i inne). Dobrze zaprojektowana strona internetowa może okazać się Twoją najlepszą inwestycją. Nasz zespół pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji strony, od projektu graficznego, kodowania, napisania tekstów, po optymalizację SEO i integrację z mediami społecznościowymi.

W jaki sposób działamy?

  1. Zebranie i zapisanie wymagań funkcjonalnych oraz preferencji graficznych.
  2. Sporządzenie wstępnego prototypu strony (tu oczekujemy abyś wyraził swoje zdanie i sugestie)
  3. Przedstawiamy projektu graficznego strony
  4. Kodowanie strony
  5. Przygotowanie i wdrożenie tekstów
  6. Optymalizacja SEO
  7. Wdrożenie mediów społecznościowych

Do realizacji strony wykorzystujemy projekty OpenSource, takie jak WordPress oraz Drupal.

Dlaczego właśnie OpenSource?

Projekty OpenSource gromadzą wokół siebie społeczność, która zapewnia im stałe wsparcie programistyczne w przypadku znalezienia błędów w systemie. Wiążą się z tym również systematyczne aktualizacje i nowe wersje oprogramowania, co zapewni Twojej stronie długowieczność.

dawid.wisniewskiStrony internetowe